İstanbul Sarı Pirinç Hurda Alımı

İstanbul sarı pirinç hurda alımı, pirinç; bakıra çinko malzemesi ilave edilerek elde edilen tüm alaşımların genel ismi olarak tanımlanabilir. Sadece çinko karışımı ile değil birçok farklı metal malzemeyle alaşım elde edilebilir. Genelde ürünlerin kaplamasında kullanılsa da bazı nesnelerin ham maddesi olarak da kullanıldığını görmek mümkündür. Kullanılan bu nesnelerin zamanla hurdalaşması ise kaçınılmazdır. Bu noktada sarı/pirinç hurda alımı konusunda Çıtak Hurda Firması olarak sizlere destek ve hizmet veriyoruz. Sarı pirinç malzeme hurdasının genelde fabrikalarda olması şaşırtıcı değildir. Üretici firmalar bu malzemelerin kalan toz veya bütünsel hurda hallerini satmaktadır. Adresinizden ev veya iş yerinizden İstanbul genelinde sarı pirinç hurda alımı konusunda bizi arayarak destek alabilirsiniz. İstanbul sarı pirinç hurda alan yerler arıyorsanız doğru adrestesiniz.

İstanbul Sarı Pirinç Hurda Alımı

İstanbul sarı pirinç hurdası alan hurdacılar arıyorsanız Çıtak Metal Hurda Geri Dönüşüm olarak sarı pirinç hurdalarınızı yerinizden alıyoruz. Musluk başlıkları, vanalar, su saati, radyatörler sarı hurda olarak sınıflandırılabilir. 

İstanbul Sarı / Pirinç Hurda Geri Dönüşümü

İstanbul sarı pirinç geri dönüşüm; hem ekonomik kalkınma em de doğa için son derece faydalı bir işlemdir. Yaklaşık tüm metal gurubunda yer alan ürünlerin geri dönüşüme uygun olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Bu bağlamda sarı/pirinç hurdalarında geri dönüşüme hizmet ettiğini bilmelisiniz. Çıtak Hurda olarak sizlerden nakit ödemeyle teslim aldığımız sarı/pirinç hurdalarının malzeme kategorisine göre ayrılıp geri dönüşüm zincirine dahil olmasını sağlıyoruz. Böylece varolan seri tüketimi durdurup, kullanılmış her malzemenin yeniden üretim zincirine dahil olup ekonomik kalkınmanın sağlanmasına destek oluyoruz.

İstanbul Sarı/Pirinç Hurda Alımı Fiyatları

Sarı/pirinç hurdaları;

  1. Araiş hurdası
  2. Kalaylı araiş hurdası
  3. Çubuk ucu hurdası
  4. Kondese sarı hurdası
  5. Sarı pervane hurdası
  6. Karışık germi sarısı hurdası
  7. Çubuk talaşı hurdası
  8. Pirinç külçe hurdası

Olarak sınıflandırılabilir. Gördüğünüz üzere her sarı pirinç farklı guruplara ayrılmaktadır. İşte sizden alacağımız sarı pirinç hurdalarının hangi guruba ait olduğunu bilmeden net fiyat vermemiz yanlış olacaktır. Bu nedenle konuya ilişkin fiyat tekliflerimizi öğrenmek için bizi aramanız en doğru seçim olacaktır. Adresinize gelerek sarı/pirinç hurdalarınızı almamız için randevu taebinde bulunmanız gerekir. Kurumsal internet sitemizde yer alan iletişim hattımızı arayarak hzlıca talep oluşturup bilgi alabilirsiniz. Unutmayın ki her türlü hurdanın geri dönüşüme katkı sağlaması için hepimizin sorumluluk alması gerekir. Aldığımız her durdanın ödemesini anında nakit olarak yaptığımızı göz önüne alarak bizi hemen arayabilirsiniz!

İstanbul'da Hurdacı mı arıyorsunuz?

İstanbul hurdacı Çıtak Metal geri dönüşüm olarak her türlü metal hurları gelip yerinizden alıyoruz.

İLETİŞİM