İstanbul Hurda Fiyatları

2023 hurda fiyatları İstanbul hurda fiyatları listesi; birçok maden fiyat listesi sizlere sunulmaktadır. Hurda, onarılamayacak, işlevini yitirmiş, işe yaramayacak durumda olan tüm nesnelere verilen isim olarak tanımlanabilir. Bu tarz malzemelerin tümü hurdacılar tarafından satın alınır. Hepimizin evinde veya iş yerinde hurdaya çıkmış onlarca malzeme yer alıyor. Ufak bir örnek verecek olursak bozulan buz dolaplarımız, çamaşır marinalarımız ve benzeri tüm ürünler hurda kategorisinde yer almaktadır. Bu malzemelerin el altında durması hem yer kaplar hem de doğaya uzun vadede zarar verme potansiyeline sahip olur. Tüm bu ürünleri bir hurdacıya ücret karşılığında vermek geri dönüşüme katkıda bulunmanıza da neden olur. Tüm hurda çeşitleri farklı kategorilerde yer alıp buna göre fiyatlandırılır. İstanbul Kartal merkezli çalışan Çıtak Hurda Firması olarak geri dönüşüme katkıda bulunmayı hedefliyor ve metal gurubunda yer alan tüm hurdaları gerekli ekipmanlarla geri dönüştürülmek üzere fabrikalara gönderiyoruz. İstanbul hurda fiyatları 2023 nasıl ve neye göre belirlenir? İşte detaylar. İstanbul hurda fiyatları konusunda Çıtak Hurda Metal elektronik hurda fiyatları 2023, hurda alüminyum fiyatları 2023, hurda anakart fiyatları 2023, hurda bakır fiyatları 2023, hurda bilgisayar parçaları fiyatları 2023, hurda cep telefonu fiyatları 2023, hurda demir fiyatları 2023, hurda fiyatları 2023, güncel maden fiyatları 2023, gülük hurda fiyatları 2023, hurda bakır kablo fiyatları 2023hurda fiyatları nedir? 2023 Ocak hurda fiyatları İstanbul hurdacı Çıtak Hurda 2023 yılı hurda fiyatları konusunda sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. İstanbul hurda alımı konusunda Anadolu yakasında kapınıza kadar gelerek hurda alımı yapmaktadır. Demir hurdası bakır hurdası hurdası alüminyum hurda, hurda akü, krom hurdası, bakır kablo hurdası hurda fiyatları 2023 ocak ayı fiyat listesini sizlere sunmaktadır. 2023 hurda maden fiyatlarını sizlere sunuyoruz. Demir hurda fiyatı 2023, bakır hurda fiyatı 2023, krom hurda fiyatı 2023, alüminyum hurda fiyatları 2023, istanbul hurda fiyatları konusunda Çıtak Hurda olarak en yüksek hurda fiyatları 2023 yılı için sizlere sunuyoruz. İstanbulda en yüksek hurda fiyatı veren hurdacılar arıyorsanız doğru adrestesiniz.

İstanbul Hurda Fiyatları

İstanbul hurda fiyatları güncel maden fiyatları üzerinden hesaplanmaktadır. Örneğin demirin kg fiyatı günlük olarak değişmekte olup talep geldiğinde güncel maden fiyatlarına göre fiyat teklifi veriyoruz. 2023 hurda fiyatları konusunda en güncel maden fiyatlarını sizlere sunuyoruz. İstanbul hurda fiyatları 2023 Ocak ayı itibari ile hurda fiyatları değişecektir.

Bakır Gurubu Hurda Fiyatları

Bakır gurubunda yer alan hurda bakır fiyatları kısaca özetleyecek olursak; İstanbul hurda fiyatları maden çeşitlerine ve çeşitlerine göre deüişiklik göstermektedir.

 1. Lama bakır hurda fiyatları
 2. Soyma bakır hurda fiyatları
 3. Kırkambar bakır hurda fiyatları
 4. Külçe bakır hurda fiyatları
 5. Kırma granür bakır hurdası fiyatları
 6. Bakır talaşı hurda fiyatları

Tüm bu bakır hurdaları Çıtak Hurda firması olarak satın alıyoruz. Bakır hurdalarının fiyatları piyasa değerlerine göre şekillenmektedir. Her hurdacı farklı fiyat verse de piyasada oturmuş olan genel bir ücret görmek mümkündür. Bakır hurdaları kilogram bazlı fiyatlandırılır. Çıtak Hurdanın önceliği geri dönüşümdür. Bu nedenle hurdalarınızın tümü için en iyi fiyat teklifini sunmaya hazırdır.

Demir Gurubu Hurda Fiyatları

Yine bir başka hurda gurubu mensubu da demir malzemelerdir. Demir birçok ürünün yapımında kullanılmaktadır. Makinalar, profiller, küçük beyaz eşyalar ve çok daha fazla üründe demir görmek mümkündür. Demir hurdaları;

 1. Demir hurda fiyatları
 2. Ekstra demir hurdası
 3. Toplama demir hurdası
 4. Teneke hurda fiyatları
 5. Demir talaş hurda fiyatları
 6. Pik demir talaş hurdası
 7. İnşaat yıkım hurda fiyatları
 8. İnşaat demir çubuğu hurda fiyatları
 9. Tural hurda

Şeklinde sınıflandırılabilir. Yine demir hurdaları da bakır hurdaları gibi kilogram bazlı satın alınır. Demir hurdaları bakır hurdalarına nazaran daha ucuz olma özelliğine sahiptir. Yine Çıtak hurda olarak bu konuda da piyasanın en iyi fiyat teklifini vermeye hazırız. Üstelik tüm hurdalarınızı adresten alma hizmeti sunmanın ayrıcalığıyla çalışıyoruz.

Alüminyum Gurubu Hurda

Bir diğer hurda gurubu ise alüminyum malzemeden oluşur. Bunlar;

 1. Beyaz levha alüminyum hurdası fiyatları
 2. Beyaz imalat profil alüminyum hurdası fiyatları
 3. Profil eloksallı imalat alüminyum hurdaları fiyatları
 4. Profil çıkma alüminyum hurdaları fiyatları
 5. Alüminyum talaş hurda fiyatları
 6. Sert alüminyum talaş hurdası fiyatları
 7. Ofset matbaa kalıp hurdası fiyatları

Tüm bu hurda çeşitlerini de sektörün en yüksek fiyatı üzerinden satmak için Çıtak hurda ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm hurdalarınızı adresinizden alıyoruz. Güncel hurda fiyatları İstanbul genelinde en yüksek fiyatla hurda alan hurdacılar arıyorsanız doğru adrestesiniz.

İstanbul hurda fiyatları kategorilerine göre değişmektedir. Hurda kategorisinde yer alan diğer ürünler de kağıt ve kablolardır. Bu malzemeelr için de birbirinden farklı fiyatlar bulunuyor.Kablo hurdaları da kendi içinde sınıflandırıldığı için net fiyat vermek pek mümkün değildir. Ürünlerinizi gördükten sonra sizlere net ve iyi fiyat teklifleri sunmamız mümkün olacaktır. Yine aynı durum kağıt hurdaları için de geçerlidir. Özellikle kağıt hurdalara son derece önem veriyoruz. Kağıtların yeniden geri dönüşüme kazandırılması daha az ağacın yok olmasını sağlar. Buda doğa ve canlılar için son derece önemli bir husustur. Tüm hurdalarınız için Çıtak Hurda ile iletişime geçerek adresinizden hurda alımı konusunda destek alabilirsiniz. Sektörün en iyisi olarak hizmet vermeye her zaman hazır bulunuyoruz. Hurda akü fiyatları İstanbul Çıtak Hurda en yüksek fiyatlar ile hurda alımı yapmaktadır. Toptan hurda alan firmalar arıyorsanız doğru adrestesiniz.  hurda alüminyum fiyatları, hurda kablo fiyatları, hurda demir fiyatları 2023, sarı hurda fiyatı, hurda alüminyum fiyatları 2023, hurda kurşun fiyatı, hurda fiyat listesi, hurda fiyat listesi, krom hurda fiyatı, hurda demir fiyatları 2023, çelik hurda fiyatı, hurda alüminyum kg fiyatı, hurda bakır kablo fiyatları, paslanmaz hurda fiyatları 2023, çinko hurda fiyatı, hurda demir alış fiyatı, alüminyum hurda fiyatı, bakır hurda fiyatı, hurda sarı fiyatları İstanbul geneli için sizlere sunulmuştur.

İstanbul'da Hurdacı mı arıyorsunuz?

İstanbul hurdacı Çıtak Metal geri dönüşüm olarak her türlü metal hurları gelip yerinizden alıyoruz.

İLETİŞİM