İstanbul Geri Dönüşüm

İstanbul geri dönüşüm hizmeti sunan bir firma arayışındaysanız en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Çıtak hurda firması İstanbul ve civar ilçelerin tümüne kesintisiz hizmet vermektedir. Atık ve hurda gurubuna gerek tüm ürünleri adresten teslim alarak geri dönüştürmektedir. İstanbul geri dönüşüm firmaları arasında sanayi sektörüne hizmet veren Çıtak Hurda gelişmiş teknolojik araçları ile gelerek hurda alımı yapmaktadır. İstanbul metal hurda geri dönüşüm şirketleri arasında demir, bakır, kurşun, sarı kapsamında olan metal parçalarının tamamının geri dönüşümü için hurdalarınızı topluyoruz.

İstanbul Geri Dönüşüm

Geri Dönüşüm Nedir?

İstanbul Geri dönüşüm hizmeti tükettiğini yerine koyma fikri üzerine kurulmuşmuştur. Bu açıdan bakıldığı takdirde dünyaya, doğaya ve insanlığa hizmet etme açısından son derece mantıklı bir süreçtir. İstanbul hurda alınan ürünler zamanla işlevini yitirdikçe yenilerine ihtiyaç duyulmaktadır. Eskileri vererek yenilerini satın almak, üretim ve tüketim dengesini geri dönüşüm aracılığıyla kurmaya yardımcı olma anlamı taşır. Sizde eskiyen ve kullanmadığınız tüm ürünleri biriktirip, Çıtak Hurda Firması olarak bizleri arayabilirsiniz. Geri dönüşüm hizmeti üzerine İstanbul merkezli çalışan firmamızdan bu konuda destek almanız mümkündür. İstanbul geri dönüşüm denilince akla gelen ilk firma olarak bilinmekteyiz.

Geri Dönüşüm Hizmetini Nasıl Sunuyoruz?

Çıtak hurda olarak yıllardan bu yana sektörde yer alıyoruz. İstanbul merkezli olan firmamız hurdacılık alım satımı ve geri dönüşüm süreçleri konusunda son derece tecrübelidir. Sizlerden aldığımız tüm hurdaları sınıflandırarak ayırıyoruz. Her gurubun birikmesi neticesinde ise geri dönüştürülmek üzere işleme konulmasını sağlıyoruz. Böylece hem tabii kaynakların daha az tüketilmesine hem de doğanın korunmasına destekte bulunmuş oluyoruz. Bu nedenle sizlere de elinizde bulunan tüm atıklarınızı mutlaka bizi arayarak teslim etmenizi tavsiye ediyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizi aramak ve adresinize gelinmesi için randevu oluşturmanızdır. Peki hangi atık hurdaları alıyoruz;

 1. Çinko hurdası
 2. Bakır hurdası
 3. Kablo hurdası
 4. Demir hurdası
 5. Plastik hurdası
 6. Fabrika yıkım hurdası
 7. Konteyner hurdası
 8. Elektonik eşya hurdası( bilgisayar, parça, anakart vs)
 9. Evsel atıklar
 10. Fabrika atıkları
 11. Kombi, klima hurdası
 12. Kağıt

Yukarıda yer alan tüm hurda türlerini ve daha fazlasını adresinizden ücret karşılığnda teslim alıyor ve yeniden üretim aşamalarında kullanıması için geri dönüştürülmesini sağlıyoruz. İstanbul geri dönüşüm hizmetinin en güvenilir adresi olmaktan gurur duyuyoruz.

Geri Dönüşüm Nasıl Yapılır?

İstanbul Geri dönüşüm hizmeti için bazı belirleyici faktörler bulunmaktadır. Bilindiği üzere geri dönüşüme tabi olan pek çok ürün gurubu bulunuyor. Her maddenin kimyası, fziksel yapısı ve geri dönüşüm süreci farklılık göstermektedir. Çıtak hurda sizden aldığı tüm hurdaları bu hussu dikkate alarak sınıflandırır. Geri dönüşüm aşamaları hakkında ise şunları söylemek doğru olacaktır;

 1. Kaynağın Ayrıştırılması; toplanan atıklar ayrıştırılarak bir süre biriktirilir.
 2. Sınıflandırma Yapılması;  toplanan atık malzemeler türüne göre sınıflandırılarak ayrılır.
 3. Değerlendirme Aşaması; atıklar yine türüne bağlı olarak kimyasal ve fiziksel olarak ayrıştırılır.
 4. Yeni Malzemeyi Piyasaya Kazandırma; Son aşamada oluşturulan yeni ham madde veya ürün ekonomiye kazandırılmak üzere hizmete sunulur.

İstanbul geri dönüşüm firmaları olarak merak edilen ve son derece önemli olan geri dönüşüm hizmeti bu şekilde verilmektedir. Bu konuda tüm insanlara sorumluluk düşmektedir. Çıtak hurda olarak, atık malzemelerin doğaya atılmamasını ve geri dönüşüme kazandırılması gerektiğinin altını çiziyoruz. Üstelik işimiz ve hizmetimiz tamamen bunun üzerine kuruludur. Doğal ve sürdürlebilir bir tüketim zincirini oluştururken , çevreye zarar vermemek ve dünyanın tabii kaynaklarını sürekli istaf etmeden özenli olmak için sizde hurda atıklarınızı almamız için bize ulaşabilirsiniz. Adresinizden teslim alarak, alınacak hurdanın türüne ve kilosuna göre anında nakit ödeme gerçekleştiriyoruz. Üstelik hurda alımı yaparken en yüksek fiyatı baz alarak çalışmaya özen gösteriyoruz. Bizi aramayı unutmayın! İstanbul geri dönüşüm firması Çıtak Hurda olarak herzaman sizlerin yanınızdayız.

İstanbul'da Hurdacı mı arıyorsunuz?

İstanbul hurdacı Çıtak Metal geri dönüşüm olarak her türlü metal hurları gelip yerinizden alıyoruz.

İLETİŞİM