İstanbul Depo Temizliği

İstanbul depo temizliği, alınan her ürünün belirli bir kulanım süresi bulunur. İstanbul depo temizlik şirketleri olarak beyaz eşyalardan elektronik aletlere her şey bir gün mutlaka hurda kategorisine girecektir. Çünkü kullanım ömrünü doldurmuş ve işlevini tamamen yitirmiş ürünler olarak etkisiz hale gelirler. Yine fabrikaların da hurda birikimi ve yoğunluğu konusunda çok yakındığını söyleyebiliriz. Özellikle ağır metallerin kullanıldığı üretim tesislerinde hem toz hem de parçalar halinde çok yüklü hurdaların bulunduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Bu hurdalar zamanla çok fazla yer kaplar ve depolara atılır. Zamanla deponuz hurdalarla dolup taşıp kullanım alanını en az seviyeye indirir. Nitekim bunun da alternatif bir yolu elbette ki bulunuyor. Kullanım alanlarınızı, çalışma alanlarınızı ve depolarınızı hurdalarla işgal etmeyip geri dönüşüme hizmet etmesini sağlayabilirsiniz. Nasıl mı? Alanında uzman bir hurda firmasıyla depo temizliği hususunda anlaşarak yapabilirsiniz. Çıtak Hurda Firması olarak depo temizliği için istanbul’un ilçelerine hizmet veriyoruz. İstanbul genelinde hurda karşılığı depo temizliği yapıyoruz. İstanbul depo temizlik şirketleri arıyorsanız doğru adrestesiniz.

İstanbul Depo Temizliği

İstanbul depo temizliği, fabrika, iş yerleri, bina deposu temizliği konusunda Çıtak Hurda olarak hizmet vermekteyiz. İstanbul depo temizlik şirketleri arasında yer alan Çıtak Hurda, fabrika ve hurda atık çıkabilecek depolarda hurda karşılığı depo temizleme işlemi yapmakatadır. İstanbul hurdacı geri dönüşüm firmaları arasında olan Çıtak Hurda fabrika iş yeri bina depo temizliği yapmaktadır.

İstanbul Depo Temizliğinin Geri Dönüşüme Katkısı

İstanbul hurda karşılığı depo ve fabrika temizliği yapıyoruz. Depolarınızda yer alan tüm hurda kategorilerini adrese gelerek teslim alıyor ve deponuzun ağır ve işlevsiz metal ürünlerden kurtulmasını sağlıyoruz. Raf sökümü, metal atıkların temizliği gibi pek çok hizmeti sizlere sunuyoruz. Bu durum daha fazla iş alanı ve kullanım alanının açılmasına neden olup bir yandan da geri dönüşüme büyük katkı sağlamaktadır. Örneğin bir otomotiv fabrikası sıklıkla krom, alüminyum, demir ve bakır gibi maden alımı yapar. Bu madenleri otomobillerin belirli bölgelerinde kullanarak toz ve artıklarını depolara kaldırır. Ancak sürekli ihtiyaç duyulan bu madenlerin yeniden ayrıştırılması, hurdalarının alınması geri dönüştürülüp üretim zincrine dahil edilmesine olanak sağlar. Otomotiv fabrikalarının sürekli maden ve benzeri ihtiyaçlarına geri dönüştürülen malzemeler yeniden hayat verebilir. Sektörde uzun yıllardır bulunan ve işinin ehli olan bir firma olarak Çıtak Hurda konuya ilişkin her türlü desteği sağlamaktadır. İstanbul depo temizliği hizmetinden faydalanmak için danışma hattını arayıp randevu oluşturmanız yeterli olacaktır. Adresinize en uygun araç ve ekiple gelerek tüm depolarınızı hurdalardan arındırıp temiz ve boş çalışma alanları yaratmayı hedefliyoruz.

Hangi Ürünler Hurda Gurubuna Girer?

İstanbul depo temizliği sırasında alınan belli başlı hurdalar bulunuyor. Temizlin sırasında hurda kategorisine giren şu ürünleri satın alıyoruz;

 1. Dkp hurdası
 2. Demir talaşı hurdası
 3. İnşaat demiri hurdası
 4. Profil ve raf hurdası
 5. Soyma bakır hurdası
 6. Lama bakır hurdası
 7. Antigron kırma bakır hurdası
 8. TTR kırma granür hurdası
 9. Bakır talaşı hurdası
 10. Sarı/pirinç hurdaları
 11. Kablo hurdaları
 12. Pleksi huurdası
 13. Naylon hurdası
 14. Kağıt hurdası
 15. Tüm kağıt hurdalar

İşte yukarıda saydığımız ve daha fazla hurdanın alımını değerinde yapıyoruz. Depolarınızda bulunan tüm bu hurda çeşitlerini yerinde nakit ödeme yaparak alıp deponuzun temizlenmesini sağlıyoruz.

İstanbul Depo Temizliği Fiyatları

İstanbul depo temizliği hizmeti almak her müşterinin ilk merak ettiği husus temizleme bedelinin ne kadar olduğudur. Bu hizmet bedelinin ne olduğunu söylemek için depoyu ve içerisindeki potansiyel hurda miktarını görmek gerekir. Yüklü metal, demir, bakır, krom, pirinç vb. hurdaların bulunduğu depoları hurda alımı karşılığında da gerçekleştiriyoruz. Ücret dahilinde yaptığımız depo temizlikleri ise belirttiğimiz üzere sürece, miktara ve alana göre değişkenlik gösteriyor. Siz de deponuzun temizlenmesi, alan açılması ve en önemlisi geri dönüşüme hizmet edilmesi için hizmet talep ediyorsanız bizi mutlaka aramanızı öneriyoruz. Sektörün lider firması olarak koşullar çerçevesinde en uygun fiyat teklifleriyle depo temizliği hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz. Detaylı bilgi, soru ve talepleriniz için sürekli aktif olan danışma hattımızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul'da Hurdacı mı arıyorsunuz?

İstanbul hurdacı Çıtak Metal geri dönüşüm olarak her türlü metal hurları gelip yerinizden alıyoruz.

İLETİŞİM