İstanbul İnşaat Demiri Hurda Alımı

İstanbul inşaat demiri hurda alımı, İstanbul hurdacılık hizmeti denildiği zaman akla gelen ilk firma Çıtak hurda olmaktadır. Sizleri ve çevreyi düşünerek tüm hurda malzemelerini itinayla alıyoruz. Alınan tüm ürünler geri dönüşüme hizmet vermektedir. Hem evsel atıklarınız, hem fabrika hem de inşaat demiri hurda alımı konusunda etkin hizmet sunuyoruz. Özellikle inşaatların yapımında çok sayıda demir, bakır ve alüminyum , plastik tarzı malzemeler kullanılmaktadır. Nitekim bazen inşaat yıkımları yapılıp yeni halde restore işlemi yapılmaktadır. Bu tarz durumlarda ortaya çıkan tüm inşaat demirlerini adresinizden değerinde teslim alıyoruz. Alınan demirler ve benzer ürünlerin tümü geri dönüştürülerek hayata yeniden kazandırılmak üzere işleme tabii tutuluyor. İstanbul bina yıkımı sonrası inşaat demirleri Çıtak Hurda tarafından alınmaktadır.

İstanbul İnşaat Demiri Hurda Alımı

İstanbul inşaat demiri hurda alımı, büyük inşaat yapılarının bitimi sonrasında ortaya çıkan inşaat demiri veya iskele demiri kullanılmayanlar ayrılarak biriktirilir. Çıtak hurda olarak inşaat sonrasında ortaya çıkan inşaat demiri ve iskele demiri İstanbul genelinde bulunduğunuz yerden alınmaktadır. Ayrıca kentsel geri dönüşüm sonrasında binaların yıkımından sonrasında çıkan hurda demirleri alıyoruz.

İnşaat Demiri Adresten Hurda Alımı

Bahsi geçen tüm evsel veya fabrika atıklarınızı adresinizden alıyoruz. Oluşan bu ürünler hakkında bilgi vermek üzere bizi arayarak adresten alım talebinizi oluşturabilirsiniz. Adresinize gelen ekip arkadaşlarımız ürün için gerekli incelemeyi yaptıktan sonra ücret değerini size aktaracaktır. Uzlaşma olduğu takdirde tüm atıklarınız değeri karşılığından teslim alınıp gerekli geri dönüşüm hizmeti için sevkiyat tamamlanacaktır. Çıtak hurda en güvenli hurdacılık hizmetini vermekten gurur duyuyor. İstanbul’un hangi ilçesinde olursanız olun bizlerle iletişim halinde olmanız gerekmektedir. Adresten hurda alımı için talep oluşturmak üzere arayabilirsiniz.

İnşaat Demiri Fiyatlarımız

Hurdalar farklı guruplara ayrılmaktadır. Metal, kağıt, plastik veya evsel atık olarak sınıflandırılabilir. Tüm ürünlerin piyasa değerine göre bir fiyatı bulunuyor. Ürünlerin geneli kilogram bazlı teslim alınmaktadır. Demir için ayrı bir fiyat bulunurken , kağıt için çok daha farklı fiyat verilmektedir. Ürününüz ne olursa olsun değeri sizlere aktarıldıktan sonra , kabul ettiğiniz takdirde adresinizden teslim alınmaktadır. Konuya ilişkin detaylı fiyatlandırma için bizden bilgi alabilirsiniz. Çıtak hurda iletişim bilgilerimize internet sitemiz üzerinden kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin taleplerine değer veriyor ve en hızlı hizmeti vermek üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Unutmayın ki eskiyen, kullanım işlevini yitiren tüm ürünlerin doğaya ve çevreye zarar vermemesi için geri dönüşüme dahil edilmesi gerekir. Bu hizmeti sunarken sizleri ve çevreyi de düşünüyoruz. Hızlı talep için hemen arayabilirsiniz.

İstanbul'da Hurdacı mı arıyorsunuz?

İstanbul hurdacı Çıtak Metal geri dönüşüm olarak her türlü metal hurları gelip yerinizden alıyoruz.

İLETİŞİM