İstanbul Çinko Hurda Alımı

İstanbul çinko hurda alımı, çinko; yine açık mavi gri karışımı bir renkte olan metal gurubunda yer alır. Sert ve kırılgan olan bu metal yine pek çok alanda kullanılmaktadır. Yıllık kullanım açısından baktığımızda demir ve alüminyumdan sonra en çok kullanılıp tüketilen malzemenin yine çinko olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Özellikle otomotiv sektörü, piller, parlak kadranlar, florasan malzemesinde sıklıkla kullanılır. Bu tarz ürünler işlevini yitirdiği zaman çinko hurda gurubuna girer. Çinko hurda alımı konusunda uzman olan Çıtak Hurda Firması olarak sizlere hizmet veriyoruz. Tüm çinko hurdalarınız için oluşturduğunuz talep doğrultusunda adresinizden alımını gerçekleştirerek ödemesini anında nakit yapıyoruz.

İstanbul Çinko Hurda Alımı

İstanbul çinko hurda alımı konusunda hizmet veren Çıtak Hurda İstanbul genelinde çinko hurdası alaımı yapmaktadır. Fabrikalardan, iş yerlerinden aldığımız hurdaları geri dönüşüme kazandırıyoruz. İstanbulda çinko hurdası alan yerler arıyorsanız doğru adrestesiniz. 

İstanbul çinko hurdası; yine açık mavi gri karışımı bir renkte olan metal gurubunda yer alır. Çinko, sert ve kırılgan olan bu metal yine pek çok alanda kullanılmaktadır. Yıllık kullanım açısından baktığımızda demir ve alüminyumdan sonra en çok kullanılıp tüketilen malzemenin yine çinko olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Özellikle otomotiv sektörü, piller, parlak kadranlar, florasan malzemesinde sıklıkla kullanılır. Bu tarz ürünler işlevini yitirdiği zaman çinko hurda gurubuna girer. Çinko hurda alımı konusunda uzman olan Çıtak Hurda Firması olarak sizlere hizmet veriyoruz. Tüm çinko hurdalarınız için oluşturduğunuz talep doğrultusunda adresinizden alımını gerçekleştirerek ödemesini anında nakit yapıyoruz. İstanbul çinko alan hurdacılar yakınınızda yoksa arayın çinko hurdalarınızı gelip alalım.

İstanbul'da Hurdacı mı arıyorsunuz?

İstanbul hurdacı Çıtak Metal geri dönüşüm olarak her türlü metal hurları gelip yerinizden alıyoruz.

İLETİŞİM