Sancaktepe Hurdacı Sancaktepe Hurda Alımı

Sancaktepe hurdacı hurda alımı İstanbul Sancaktepe hurda alan yerler konusunda Çıtak Hurda olarak sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmek isteriz. Sancaktepe hurdacılık ve hurda alımı bu noktada belirleyici bir rol onar. Sizin için artık işlevini yitirmiş olan metal tüm eski ürünler, yenilenerek tekrar kullanılabilir hale getirilmektedir. İşte tam da bu konuda sizlere destek üzere olmak için bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu belirtmekte fayda görüyoruz. İstanbul çelik çatı sökümü ve çelik konstrüksiyon sökümü konusunda uzman ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Kentsel dönüşüm çerçevesinde hurda karşılığında bina yıkımı yapıyoruz. Ayrıca fabrika sökümü ve tesis sökümü, yıkım ve kırım işleri yapmaktayız. Bir telefon ile hurdalarınızı kapınıza gelerek adresinizden alan Çıtak Hurda hassas terazi kantar ile tartarak hurdanızı alır ve ödemenizi nakit yapmaktadır. Hurda alım satım işleri yapan Çıtak Metal Geri Dönüşüm firması olarak ilçe bazında hurdacı arayışınız için taleplerinize cevap veriyoruz. Sancaktepe hurda fiyatları konusunda Çıtak Hurdacılık olarak online maden hurda fiyatlarını takip ederek günlük fiyatlarımız değişmektedir. Sancaktepe hurdacı hurda alımı konusunda, Sancaktepe hurdacısını beklemenize artık hiç gerek yok. Kapıda saatlerce hurdacı bekleyip hurdalarınızı satma devri çok geride kaldı. Hurdacınızı artık tek bir telefon aracılığı ile kapınıza kadar çağırmanız mümkündür. İstediğiniz tarih ve saatte talebiniz doğrultusunda Çıtak Hurda Firmasının ekibi adresinize gelerek hurdalarınızın tümünü satın alma hizmetini sizlere sunuyor. Bu hizmetten her zaman ve sürekli olarak faydalanmanız mümkündür. Kapınıza kadar çağırdığınız hizmet için hiçbir ek ödeme yapmanız da asla talep edilmez. Bu da büyük bir avantaj sağlarken, bir diğer avantaj ise ödemenizi anında nakit olarak almanızdır. Hurdacınız adresinize kadar gelerek sizi büyük bir yükten kurtarıyor. Artık hurdaların yer kaplamasına gerek bırakmıyor. Siz de bu eşsiz hizmetten yararlanabilirsiniz. Abdurrahmangazi Mahallesi hurdacı Akpınar Mahallesi hurdacı Atatürk Mahallesi hurdacı Emek Mahallesi hurdacı Eyüp Sultan Mahallesi hurdacı Fatih Mahallesi hurdacı Hilal Mahallesi hurdacı İnönü Mahallesi hurdacı Kemal Türkler Mahallesi hurdacı Meclis Mahallesi hurdacı Merve Mahallesi hurdacı Mevlana Mahallesi hurdacı Osmangazi Mahallesi hurdacı Paşaköy Mahallesi hurdacı Safa Mahallesi hurdacı Sarıgazi Mahallesi hurdacı Veysel Karani Mahallesi hurdacı Yenidoğan Mahallesi hurdacı Yunus Emre Mahallesi hurda alımı yapıyoruz.

Sancaktepe Hurdacı Sancaktepe Hurda Alımı

Sancaktepe hurdacı hurda alımı İstanbul Sancaktepe hurdacılar konusunda sektör bilinci oturmuş olan Çıtak Metal Geri Dönüşüm olarak, buzdolabı motoru(ekovat), akü hurdası, soyulmuş veya soyulmamış kablo bakır hurdası, fabrika tesis ve çatı hurdası, iş makinesi hurdası, elektronik hurdası, şantiye konteyner hurdası alımı, klima kombi, kombi petek hurdası, kağıt hurdası, teneke kutu hurdası, ikinci el malzeme alım satımı yapıyoruz. İlstanbul’un ilçeleri bazında en yakın hurdacı aramayın! Bizi arayın hemen gelip hurdalarınızı peşin ödeme yaparak alalım. İstanbul genelinde adresten hurda alımı yapıyoruz. Hurda bakır fiyatları konusunda hurda alımı yapan en yakın hurdacı nerede diye düşünmeyin! Bizi aradığınızda hurdalarınızın büyüklüğüne ve kapasitesine göre belirleyeceğimiz araçlarımız ile gelip hurdalarınızı alıyoruz. İstanbul Hurdacılar eskici arıyorsanız biz buradayız.

Satın alınan eşyalar belirli bir süre sonra bozulabilir, veya kırılma gibi durumlar yaşandığı için kullanılamaz hale gelebilir. Nitekim unutmamalısınız ki tüm eski eşyalar geri dönüşüme tabi tutulmaktadır.  Demir, alüminyum, eski dolap, beyaz eşya, fabrika hurdaları ve diğer tüm metal eşya guruplarını hurdacılara vererek, değerince ücret almanız mümkündür. Ücretten ziyade buradaki en temek amaç bu tarz ürünlerin fazlalık yaratmayıp, geri dönüştürülebilir hale getirilmesidir. 

İstanbul Sancaktepe Hurda Alımı

İstanbul’da ikamet edip de yukarıda listelediğimiz ve benzer ürünleri elinden çıkarmak istiyen vatanşlarımız için hizmet veriyoruz. Çıtak Hurdacılık olarak tüm eskiyen eşyalarınızı değerinde satın alarak , yıllardır geri dönüşümüne katkı sağlıyoruz. İstanbul hurda alımı konusunda merak ettiğiniz tüm sorular için iletişim hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Örneğin eskiye bulaşık makinası alım ücreti hakkında veya diğer ürünlerin fiyatlandırılması hakkında bilgi almak isteyebilirsiniz. İstanbul Sancaktepe hurda alımı konusunda sizlere kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında hurda alımı yapıyoruz. Yankın merdiveni sökümü ve hurda alımı yapıyoruz.

Sancaktepe İnşaat Hurdaları

Bazen yeni binalar inşa etmek üzere , eski yapılar için yıkım emri çıkmaktadır. Bildiğiniz üzere inşaatlarda çok farla metal, demir, alüminyum ve bakır tarzı ürünler kullanılmaktadır. Yıkılmış bir inşaatın bu tarz ürünleri  geri dönüştürülmeden tekrar kullanıma uygun olmamaktadır. İşte bu ürünleri yıkım esnasında elden çıkarmak üzere de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çıtak hurda olarak tüm malzemelerinizi adresinizden bizzat gelip alıyoruz. Üstelik her ürünün değerinde satın alınmasına özen gösteriyoruz. Kilogramı ve piyasa durumu nasılsa, bunun dışına çıkmadan satın alma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Sancaktepe Beyaz Eşya Hurda Alımı

Evlerinize yeni aldığınız beyaz eşyalarınız uzun ömürlü kullanıma uygun ürünlerdir. Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, elbise kurutma makinası, kombi petekleri hurdası, araç akü hurdası vb. ürünler zamanla kullanılamaz hale gelebilmektedir. Bu tarz durumlarda kullanım vakti dolmuş beyaz eşyalarınızı çöpe atmak yerine hurdacılara teslim etmeniz daha doğru bir seçim olacaktır. Çünkü bu ürünlerin içerisinde yer alan maddeler de geri dönüştürülüp tekrar kullanılmak üzere eyleme hazırlanmaktadır. Çıtak hurda olarak tüm bu ürünlerinizi değerinde satın alıyoruz. Elinizde varolan eski neyaz eşyalarınızı satmak için bizi arayarak adres bildirmeniz yeterli olacaktır. Sancaktepe Hurda alımı konusunda uzman ekibimiz, adresinize gelerek verilecek ürünü alıp, gerekli ölçü birimlerini baz alarak size ödemesini yaparak, adresten ayrılacaktır.

Hangi İlçelere Hizmet Veriyoruz?

Hurda alımı konusunda iletişim kuracak birilerini bulmakta zorluk çekiyor olabilirsiniz. Bu işi hakkıyla yapan doğru firmalar her zaman yanınızda olacaktır. Hurda alan firmalar arasında bizler de Çıtak Hurda firması olarak tüm gereksinimlerinizde yanınızda bulunmaktan gurur duyuyoruz. Hurda hale gelmiş ürünlerinizi ne yapmanız gerektiği konusunda düşünmenize gerek yok! İstanbul merkezli çalışan firmamız yaklaşık tüm ilçlere hizmet veriyor. Bizi arayarak bulunduğunuz ilçeyi, satmayı düşündüğünüz hurda türünü ve miktarınız adresinizle beraber belirtmeniz yeterli olacaktır. İnternet sitemiz üzerinden iletişim bilgilerimize doğruda ulaşarak bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Satın aldığımız ürün gruplarını listeleyecek olursak;

 1. Bakır Hurdası
 2. Sarı Hurdası
 3. Alüminyum Hurdası
 4. Kurşun Hurdası
 5. Akü Hurdası
 6. Kablo Hurdası
 7. Kalerifer Kazanı Hurdası
 8. Soyma Bakır Hurdası
 9. Bakırlı Radyatör Hurdası
 10. Kombi Hurdası
 11. Klima Hurdası
 12. Motor Hurdası
 13. İnşaat Hurdası
 14. Araba Hurdası
 15. Plastik hurdası
 16. Kağıt Hurdası
 17. Çinko Hurdası
 18. Demir Hurdası
 19. Krom Hurdası
 20. Elektronik Hurdası
 21. Pimapen Hurdası
 22. Güneş Enerji Sistemi Hurdası

Sancaktepe maden hurda fiyatları en yüksek veren hurdacılar için doğru adres Çıtak Hurda olup ürünlerinizin tümünü itinayla ve değerinde alıyoruz. Her ürün gurubu için farklı fiyatlandırma sistemimiz bulunuyor. Malzemenin yapısına göre kilogram hesabı yaparak güncel hurda maden fiyat çalışmasını sizlere sunuyoruz. Bununla beraber sektörün en pahalı hurda alımını Çıtak Hurda olarak sizlere sunuyoruz. İletişim bilgilerimiz ve merak ettiğiniz diğer detayların tümüne internet sitemiz üzerinden erişim sağlamanız mümkündür. Gücenli, kaliteli ve hızlı hurdacılığın tek adresi olmaktan gurur duyuyoruz.

Hurda Türleri

Hurdaların farklı türleri bulunur. Çıtak hurda aklınıza gelen tüm hurda türlerini ayırt etmeksizin satın almaktadır. Adresinizden satın alınan hurda hizmetine ilişkin merak ettiklerinizi hemen yanıtlayalım. Firmamız;

 1. Sancaktepe Bakır hurdası
 2. Sancaktepe Alüminyum hurdası
 3. Sancaktepe Demir hurdası
 4. Sancaktepe Toz demir ve bakır hurdaları
 5. Sancaktepe Beyaz eşya hurdaları
 6. Sancaktepe Kağıt hurdası
 7. Sancaktepe Kablo hurdası
 8. Sancaktepe Evsel atık gurubu hurdaları
 9. Sancaktepe Kurşun hurdası
 10. Sancaktepe Krom hurdası
 11. Sancaktepe Paslanmaz hurda

Gibi aklınıza gelebilecek tüm hurda türlerini değerinde ve adresinize gelerek satın alma hizmeti veriyor. Bu hizmet sizin için büyük bir kolaylık sağlar. Sadece firmamızı arayarak bulunduğunuz ve hurdaların yer aldığı adresi ve talep tarihinizi iletmeniz yeterlidir. İstediğiniz zaman adresinize ilgili ekip yönlendirmesi yapıyoruz.

Hurda Türleri İçin Fiyatlar

Yukarıda da gördüğünüz üzere hurdaların çok farklı türleri bulunuyor. Her türün ağırlık hacmi gibi fiyatları da farklılık gösteriyor. Bazıları çok değerli olduğu için fiyatları son derece yüksektir. Genel anlamda hurdaların tümü kilogram bazlı olarak satın alınıyor. Firmamız siz değerli müşterilerine en yüksek alım fiyatlarını sunuyor. Bununla da yetinmeyerek adresinizde teslim alma hizmetini ücretsiz olarak sunuyor. Çünkü müşteri memnuniyetinin her şeyden önde tutulduğu ve saygın bir firma olma özelliğini taşıyor. Talepleriniz ve adresten hurda alımı için bizi hemen arayabilirsiniz.

İstanbul'da Hurdacı mı arıyorsunuz?

İstanbul hurdacı Çıtak Metal geri dönüşüm olarak her türlü metal hurları gelip yerinizden alıyoruz.

İLETİŞİM