İstanbul Fabrika Hurda Alımı

İstanbul fabrika hurda alımı, Çıtak Hurda firması olarak tüm hurdalarınızı değerinde alıyoruz. Eskiyen, artık değerini yitirmiş ve kullanıma uygun olmayan metal veya plastik tüm ürünler geniş bir yelpazede toparlanıyor. Üstelik ürünleri sizin getirmenize gerek yok. Bizi arayarak vermek istediğiniz hurdalar hakkında detaylar ve adres vermeniz yeterli olacaktır. Ekip arkadaşlarımız verilen adrese gelerek ürün analizi yapacaktır. Ürünün kilo ve durumuna bağlı olarak en yüksek fiyattan alışını tamamlayacaktır. Sektörün gözde firması Çıtak Hurda her zaman değerinde ve en yüksek fiyatlardan alım yapmaya özen gösteriyor. Bu hizmetten faydalanmak için yapmanız gereken tek şey bizimle en hızlı şekilde iletişime geçmektir. İstanbul fabrika hurda alan yerler arıyorsanız doğru adrestesiniz. İstanbul fabrika metal talaş ve atık hurdası alımı, fabrikalarda yapılan üretim sonrası ciddi manada hurda malzemeler açığa çıkıyor. Üretimlerden çıkan metal talaşlar ve atık malzemelerin tümünü Çıtak hurda olarak değerinde alıyoruz. Bildiğiniz üzere hurdaya çıkmış tüm ürünler geri dönüşüme hizmet etmektedir. Hem doğaya zarar vermemek hem de sürdürülebilir ürünler meydana getirmek için hurdalarınızı teslim etmeniz son derece önem arz ediyor. Çıtak hurda olarak, sektöre adım attığımız ilk günden bu yana, İstanbul’da en çok tercih edilen firma olduk. Bunun nedeni hurdalarınızı adresinizden almamız, değerinin üzerinde anında nakit ücret ödemememiz ve hizmet kalitemizdir.

İstanbul Fabrika Hurda Alımı

İstanbul Fabrika Metal Talaş ve Atıkları

İstanbul ilinde yer alan fabrikaların üretim sonrası kalan tüm metal talaşlarını ve devasa büyük atık malzemelerini de değerinde alıyoruz. İlgili fabrikalarda üretim yapıldıktan sonra ciddi atıklar meydana gelmektedir. Bu atıkların atılmaması ve geri dönüşüme katkıda bulunulması amacıyla hurdacılara verilmesi gerekir. Granüller, alüminyum, metal, demir, döküm, krom vb. tüm ürünleri almak üzere adresinize kadar geliyoruz. Aynı zamanda fabrika sökümlerinde de ortaya çıkan büyük kütleli hurdalarınızı da değerinde alıyoruz. Alana gelerek büyük ölçekli bu hurdaları, ilgili araç gereçlerle araca yüklenecek boyuta getirerek en yüksek fiyattan alımını gerçekleştiriyoruz. İstanbul fabrika metal talaş ve atıkları için bizden destek alabilirsiniz. İstanbul hurda alımı konusunda fabrikalara özel hizmet veriyoruz. Fabrikaya aracımız ve yükleme vinç ile gelerek hurdalarınızı kısa sürede aracımıza doldurup ödemenizi nakip yaparak ayrılıyoruz.

Fabrika Atık Hurda Gurubu

Çıtak hurda olarak vaktini dolduran ve kullanılmaz halde olan hurda makineleri, su ve kimyasal tankları, ürün sonrası ortaya çıkan metal talaşları, plastik ürünler ve daha fazlasını satın alıyoruz. Değeri ve kilosu oranında bir fiyat çalışması yaparak, yüksek bantta hareket etmeye özen gösteriyoruz. Evsel atık gurubunu çöp konteynerleri yerine hurdacılara teslim ederek geri dönüşüme destek olabilirsiniz. Aklınıza gelebilecek ağır veya hafif tüm metal, plastik gurubunda yer alan ürünler için bizi aramanız yeterli olacaktır. Hali hazırda bulunan internet sitemiz üzerinden iletişim bilgilerimizi alarak en hızlı şekilde adresinize talep oluşturmanız mümkündür. Değerinde alım, itinayla taşıma, güvenli alış veriş için en doğru adrestesiniz. İstanbulda fabrika hurdası alan firmalar arıyorsanız bizi hemen arayabilirsiniz. 
İstanbul fabrika hurdası konusunda sizin de fabrikalarınızda çıkan metal talaş veya atık hurdalarınız bulunuyorsa bu konuda bizden destek alabilirsiniz. Eğer fabrikalarda yüksek hacimlere sahip hurda gurupları yer alıyorsa buna da bir çözümümüz elbette ki bulunuyor. Hurda alınacak fabrikaya gelen ekip arkdaşlarımız, gerekli iş eipmanları aracılığıyla büyük atıkları parçalayarak teslim alıyor. İşte fabrika metal talaş ve atık hurda alımı işlemini bu şekilde itinayla gerçekleştiriyoruz. Hem doğayı koruyor, hem geri dönüşüme katkıda bulunuyoruz. Ayrıca beraberinde sizleri ihtiyaç fazlası yer kaplayan tüm hurda malzemelerinden kurtarıyoruz. Tüm bu işlemler hakkında bilgi ve hizmet almak sizin için son derece kolay! Çıtak Hurda iletişim hattımız 7-24 aktif bulunuyor. Dilediğiniz saatte bizi arayarak talep oluşturmanız mümkündür. Bunun yanı sıra internet sitemiz üzerinden de bilgilerimize erişebilirsiniz.

İstanbul'da Hurdacı mı arıyorsunuz?

İstanbul hurdacı Çıtak Metal geri dönüşüm olarak her türlü metal hurları gelip yerinizden alıyoruz.

İLETİŞİM