İstanbul Bakır Hurda Alımı

İstanbul bakır hurda alımı konusunda bakır hurdası; zamanla işlevini yitiren, kullanım koşulları için tüm özelliklerini kaybeden ve geri dönüşüme dahil olan ürünlerin tümünü kapsar. Evlerinizde veya iş yerlerinizde pek çok sayıda hurda birikmiş olabilir. Bunları nereye atacağınızı bilmiyorsanız, en doğru adrestesiniz. Çöpe atabileceğiniz boyutta olmayan hurdalarınızı adresinizden teslim alıyoruz. Ürünler hakkında detaylı bilgi talep ediyoruz. Ardından bizi arayarak vermiş olduğunuz adres bilgilerini baz alarak geliyoruz. Adrese gelen ekip arkadaşlarımız ürünleri kontrol ederek değerini sizlere aktarıyor. Unutmayın ki Çıtak hurda olarak sektörün en yüksek fiyattan alım yapan firması olmanın gururunu yaşıyoruz. İstanbul bakır hurdası alan yerler arıyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. İstanbulda bakır hurdası alan firmalar arasında Çıtak Hurda fabrikalarda bakırda imal edilmiş ürünlerin işlenirken ortaya çıkan bakır talaşı fabrika veya iş yerlerinizden değerinde alınmaktadır. İstanbul genelinde soyulmuş ya da soyulmamış bakır kablo hurdası alıyoruz.

İstanbul Bakır Hurda Alımı

Bakır Hurda Alımı

İstanbul bakır hurda alımı konusunda da sizlere hizmet veriyoruz. Bulunduğunuz ilçeye gelerek ürünlerin teslim almak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bakır hurdalar için piyasa da fiyatlar belirlidir. İstanbul hurda alımı sırasında adrese gelen arkadaşalrımız bakır hurdalarınızın toplam kilosuna bağlı olarak anında nakit ödeme yaparak teslim almaktadır. Alınan ürünler;

  1. Soyma bakır
  2. Lama
  3. Plaka
  4. Levha bakırı
  5. Boru bakır
  6. Filmaşin bakır
  7. Trafo bakır
  8. Kalın bakır
  9. Bakır talaşı
  10. Teneke bakır

İstanbul bakır madeni hurdası çeşitlerini yukarıda verdiğimiz bakır çeşitlerinden olan ürünlerin tümünü yerinde ödeme yaparak alıyoruz. Her bakır hurdası gurubu için farklı fiyat verilmektedir. Bu fiyatlar piyasa değerleri baz alınarak kilogram üzerinde sunulur. Bakır hurdası alımında sektörün en yüksek fiyatlarından alım yapan Çıtak hurda olarak hizmet veriyoruz.

İstanbul Bakır Hurdası

Bakır hurdalarınız için alım yaptığuımız gibi satışını da gerçekleştiriyoruz. Atık olarak alınan tüm bakır hurdalar gerekli geri dönüşüm işlemlerindne geçirilerek kullanım uygunluğu açısından düzenleniyor. Sizler de bakır ihtiyacınız için Çıtak Hurdadan fiyat alabilirsiniz. İstanbul Bakır hurda satışları yine piyasa da yer alan fiyatlara göre derlenir. En uygun fiyattan ihtiyacınıza ve cebinize göre bakır almak için bizi aramanız yeterli olacaktır. Sitemizdeki alım ve satım guruplarımızı inceleyerek bizler hakkında detayı bilgi edinebilirsiniz. Güvelnilir hurda alım ve satımının yapıldığı Çıtak hurda olarak sektörün en alt tabalı fiyatlarıyla kaliteli hizmet sunuyoruz. Geç kalmadan talep oluşturmak için hızlıca danışma hattımızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Hurda bakır fiyatı ne kadar? İstanbul hurda bakır fiyatları teklifi verirken tamamıyla online maden fiyatlarını takip etmekteyiz. Günlük bakır hurdası fiyatları için bizi arayınız.

İstanbul'da Hurdacı mı arıyorsunuz?

İstanbul hurdacı Çıtak Metal geri dönüşüm olarak her türlü metal hurları gelip yerinizden alıyoruz.

İLETİŞİM