Ataşehir Hurdacı Hurda Alımı

Ataşehir hurdacı hurda alımı İstanbul Ataşehir hurda alan yerler konusunda Çıtak Hurda olarak sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmek isteriz. Hurdacılık ve hurda alımı bu noktada belirleyici bir rol onar. Sizin için artık işlevini yitirmiş olan metal tüm eski ürünler, yenilenerek tekrar kullanılabilir hale getirilmektedir. İşte tam da bu konuda sizlere destek üzere olmak için bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu belirtmekte fayda görüyoruz. İstanbul çelik çatı sökümü ve çelik konstrüksiyon sökümü konusunda uzman ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Kentsel dönüşüm çerçevesinde hurda karşılığında bina yıkımı yapıyoruz. Ayrıca fabrika sökümü ve tesis sökümü, yıkım ve kırım işleri yapmaktayız. Bir telefon ile hurdalarınızı kapınıza gelerek adresinizden alan Çıtak Hurda hassas terazi kantar ile tartarak hurdanızı alır ve ödemenizi nakit yapmaktadır. Ataşehir hurda alım satım işleri yapan Çıtak Metal Geri Dönüşüm firması olarak ilçe bazında hurdacı arayışınız için taleplerinize cevap veriyoruz. Ataşehir hurda fiyatları konusunda Çıtak Hurdacılık olarak online maden hurda fiyatlarını takip ederek günlük fiyatlarımız değişmektedir. Ataşehir hurdacı hurda alımı konusunda hurdalarınızın hiç biri evinizde veya depolarınızda yer kaplamak zorunda değildir. İşinizi görmeyen ve artık hiçbir şekilde kullanılacak durumda olmayan tüm eşyalar hurda kategorisine girer. Bunların satışını yapıp elden çıkarmanız için hurdacı beklemek zorunda değilsiniz. Hurdacınızı arayarak adresinize çağırmanız ve tüm hurdalar satmanız artık Çıtak Hurda Firması ile mümkündür. Evet, yanlış duymadınız. Adresinizden hiçbir ek ücret alınmadan hurdalarınız satın alınıyor. Üstelik değerinde ve anında nakit ödeme yapılarak hizmet veriliyor. Siz de uzun zamandır bekleyen hurdalarınızdan kurtulmak istiyorsanız, o halde en doğru adrese hoş geldiniz! İstanbul’un her köşesine hizmet veren firmamızdan Ataşehir hurdacı talebinde bulunabilirsiniz. Ataşehir hurda bakır fiyatları, hurda fiyatları 2020, hurda alüminyum fiyatları, hurda kağıt fiyatları, hurda kablo fiyatları, sarı hurda fiyatı, hurda kurşun fiyatı, hurda maden fiyatları, hurda fiyat listesi, Ataşehir hurda alanlar, hurda alım satım hizmetleri için bizi arayınız.

Ataşehir Hurdacı Hurda Alımı

Ataşehir hurdacı hurda alımı, İstanbul Ataşehir hurdacılar konusunda sektör bilinci oturmuş olan Çıtak Metal Geri Dönüşüm olarak, buzdolabı motoru(ekovat), akü hurdası, soyulmuş veya soyulmamış kablo bakır hurdası, fabrika tesis ve çatı hurdası, iş makinesi hurdası, elektronik hurdası, şantiye konteyner hurdası alımı, klima kombi, kombi petek hurdası, kağıt hurdası, teneke kutu hurdası, ikinci el malzeme alım satımı yapıyoruz. İlstanbul’un ilçeleri bazında en yakın hurdacı aramayın! Bizi arayın hemen gelip hurdalarınızı peşin ödeme yaparak alalım. İstanbul genelinde adresten hurda alımı yapıyoruz. Hurda bakır fiyatları konusunda hurda alımı yapan en yakın hurdacı nerede diye düşünmeyin! Bizi aradığınızda hurdalarınızın büyüklüğüne ve kapasitesine göre belirleyeceğimiz araçlarımız ile gelip hurdalarınızı alıyoruz. Hurdacı eskici arıyorsanız biz buradayız.

Satın alınan eşyalar belirli bir süre sonra bozulabilir, veya kırılma gibi durumlar yaşandığı için kullanılamaz hale gelebilir. Nitekim unutmamalısınız ki tüm eski eşyalar geri dönüşüme tabi tutulmaktadır.  Ataşehir hurdacı demir, alüminyum, eski dolap, beyaz eşya, fabrika hurdaları ve diğer tüm metal eşya guruplarını hurdacılara vererek, değerince ücret almanız mümkündür. Ücretten ziyade buradaki en temek amaç bu tarz ürünlerin fazlalık yaratmayıp, geri dönüştürülebilir hale getirilmesidir. 

İstanbul Ataşehir Hurda Alımı

İstanbul Ataşehir'de ikamet edip de yukarıda listelediğimiz ve benzer ürünleri elinden çıkarmak istiyen vatanşlarımız için hizmet veriyoruz. Çıtak Hurdacılık olarak tüm eskiyen eşyalarınızı değerinde satın alarak , yıllardır geri dönüşümüne katkı sağlıyoruz. İstanbul hurda alımı konusunda merak ettiğiniz tüm sorular için iletişim hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Örneğin eskiye bulaşık makinası alım ücreti hakkında veya diğer ürünlerin fiyatlandırılması hakkında bilgi almak isteyebilirsiniz. İstanbul hurda alımı konusunda sizlere kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz. İstanbul Anadolu yakası Ataşehir hurda alımı yapıyoruz. Yankın merdiveni sökümü ve hurda alımı yapıyoruz.

İnşaat Hurdaları

Bazen yeni binalar inşa etmek üzere , eski yapılar için yıkım emri çıkmaktadır. Bildiğiniz üzere inşaatlarda çok farla metal, demir, alüminyum ve bakır tarzı ürünler kullanılmaktadır. Yıkılmış bir inşaatın bu tarz ürünleri  geri dönüştürülmeden tekrar kullanıma uygun olmamaktadır. İşte bu ürünleri yıkım esnasında elden çıkarmak üzere de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çıtak hurda olarak tüm malzemelerinizi adresinizden bizzat gelip alıyoruz. Üstelik her ürünün değerinde satın alınmasına özen gösteriyoruz. Kilogramı ve piyasa durumu nasılsa, bunun dışına çıkmadan satın alma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Beyaz Eşya Hurda Halımı

Evlerinize yeni aldığınız beyaz eşyalarınız uzun ömürlü kullanıma uygun ürünlerdir. Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, elbise kurutma makinası, kombi petekleri hurdası, araç akü hurdası vb. ürünler zamanla kullanılamaz hale gelebilmektedir. Bu tarz durumlarda kullanım vakti dolmuş beyaz eşyalarınızı çöpe atmak yerine hurdacılara teslim etmeniz daha doğru bir seçim olacaktır. Çünkü bu ürünlerin içerisinde yer alan maddeler de geri dönüştürülüp tekrar kullanılmak üzere eyleme hazırlanmaktadır. Çıtak hurda olarak tüm bu ürünlerinizi değerinde satın alıyoruz. Elinizde varolan eski neyaz eşyalarınızı satmak için bizi arayarak adres bildirmeniz yeterli olacaktır. Hurda alımı konusunda uzman ekibimiz, adresinize gelerek verilecek ürünü alıp, gerekli ölçü birimlerini baz alarak size ödemesini yaparak, adresten ayrılacaktır.

Hangi İlçelere Hizmet Veriyoruz?

Ataşehir Hurda alımı konusunda iletişim kuracak birilerini bulmakta zorluk çekiyor olabilirsiniz. Bu işi hakkıyla yapan doğru firmalar her zaman yanınızda olacaktır. Hurda alan firmalar arasında bizler de Çıtak Hurda firması olarak tüm gereksinimlerinizde yanınızda bulunmaktan gurur duyuyoruz. Hurda hale gelmiş ürünlerinizi ne yapmanız gerektiği konusunda düşünmenize gerek yok! İstanbul merkezli çalışan firmamız yaklaşık tüm ilçlere hizmet veriyor. Bizi arayarak bulunduğunuz ilçeyi, satmayı düşündüğünüz hurda türünü ve miktarınız adresinizle beraber belirtmeniz yeterli olacaktır. İnternet sitemiz üzerinden iletişim bilgilerimize doğruda ulaşarak bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Satın aldığımız ürün gruplarını listeleyecek olursak;

 1. Bakır Hurdası
 2. Sarı Hurdası
 3. Alüminyum Hurdası
 4. Kurşun Hurdası
 5. Akü Hurdası
 6. Kablo Hurdası
 7. Kalerifer Kazanı Hurdası
 8. Soyma Bakır Hurdası
 9. Bakırlı Radyatör Hurdası
 10. Kombi Hurdası
 11. Klima Hurdası
 12. Motor Hurdası
 13. İnşaat Hurdası
 14. Araba Hurdası
 15. Plastik hurdası
 16. Kağıt Hurdası
 17. Çinko Hurdası
 18. Demir Hurdası
 19. Krom Hurdası
 20. Elektronik Hurdası
 21. Pimapen Hurdası
 22. Güneş Enerji Sistemi Hurdası

Maden hurda fiyatları en yüksek veren hurdacılar için doğru adres Çıtak Hurda olup ürünlerinizin tümünü itinayla ve değerinde alıyoruz. Her ürün gurubu için farklı fiyatlandırma sistemimiz bulunuyor. Malzemenin yapısına göre kilogram hesabı yaparak güncel hurda maden fiyat çalışmasını sizlere sunuyoruz. Bununla beraber sektörün en pahalı hurda alımını Çıtak Hurda olarak sizlere sunuyoruz. İletişim bilgilerimiz ve merak ettiğiniz diğer detayların tümüne internet sitemiz üzerinden erişim sağlamanız mümkündür. Gücenli, kaliteli ve hızlı hurdacılığın tek adresi olmaktan gurur duyuyoruz.

Hurdalar Artık Yer Kaplamasın

Hurdaların boşuna yer kapladığını düşünmeniz son derece normaldir. Elinizde kalıp size yük olacağına bunları Çıtak hurdaya satarak geri dönüştürülmesine siz de yardımcı olabilirsiniz. Unutmamalısınız ki geri dönüşüm ürünlerinin tümü yeniden sanayi çarkına dâhil olup ekonomiye güç katıyor. Çıtak Hurda firması yıllardır bu zincirin bir parçası olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Bu çarkın ve sürecin daha hızlı dönmesi adına artık hurdalarınızı sizin talebiniz karşılığında gelip adresinizden satın alıyor. Bu fırsattan faydalanarak siz de tüm hurdalarınızı kapınızın önüne kadar gelen Ataşehir hurdacısına satabilirsiniz. Hem bir noktada geri dönüşüm hizmetine siz de katkıda bulunmuş olursunuz. Unutmayın ki bu hizmetlerin tümü size sadece bir telefon kadar uzakta yer alıyor.

Ataşehir Hurda Fiyatları

Çıtak hurda firması uzun yıllardır sektörde kesintisiz olarak hizmet veren köklü bir firmadır. Bu nedenle Ataşehir hurda denilince akla gelen ilk İstanbul firmaları arasında yer alır. Ataşehir hurdacısı ve diğer ilçeler için hurdacı taleplerinizin tümüne en hızlı şekilde dönüş sağlayarak tüm hurdalarınızı satın alır. Hurda satışlarında müşterilerin en çok merak ettiği şey ise fiyatlar olmaktadır. Adresinize gelip hurdaların kilogramı net olarak tartılmadan ne yazık ki size net bir fiyat teklifi sunmak mümkün değildir. Çünkü tüm hurdaların kilogram fiyatları birbirinden türüne göre farklılık gösteriyor. Siz de hemen bizi arayabilirsiniz.

İstanbul'da Hurdacı mı arıyorsunuz?

İstanbul hurdacı Çıtak Metal geri dönüşüm olarak her türlü metal hurları gelip yerinizden alıyoruz.

İLETİŞİM